محصولات

تعرفه پشتیبانی

ما در حاجی وبمستر انواع خدمات پشتیبانی را به شما ارائه می دهیم. افراد زیادی هستند که به دلیل ضیق وقت یا قادر نبودن به انجام دادن امور اینترنتی و وبسایتی یا… نمی توانند سایت و شبکه های اجتماعی خود را مدیریت کند یا بروز و فعال نگه دارند که در نتیجه باعث دوری و عدم جذب مخاطب به سایت می شود. همچنین اگر سایتی دائما دچار باگ یا اشکال یا نقص فنی باشد و هر کاربری که برای مثال از صفحه نتایج جستجو موتورهای جستجو وارد سایت شما می شود با آن مواجه شود و نتواند به آن مطلبی که در سایت قرار داده اید دست پیدا نکند، قطعا سریع از سایت شما بیرون می آید و باعث بالا رفتن نرخ پرش شما می شود. که همین امر یک اثر منفی در سئو و رتبه گیری است.

تعرفه پشتیبانی

انواع پشتیبانی ارائه شده

مشاهده محصولات

پشتیبانی فنی وب سایت

همانطور که در قبل توضیح دادیم پشتیبانی فنی می تواند شامل تمامی نقص های فنی و اشکال زدایی آن ها باشد. از دیگر مشکلات و کار هایی که در این پشتیانی قرار می گیرند می توان به رفع خطاهای احتمالی سایت، خدمات فنی و آنلاین پرداخت، تعریف فایل پشتیبان، بهینه سازی سرعت سایت، رفع ساسپندی، بروز رسانی نسخه نرم افزاری وب سایت، رفع مشکلات جزئی قالب و… اشاره کرد.

پشتیبانی فنی وب سایت

پشتیبانی اپراتوری وب سایت

پشتیبانی اپراتوری وب سایت

وب سایت های فروشگاهی یا خدماتی به دلیل وجود امکانات زیاد باعث ایجاد شدن سوالات و گم شدن کاربر یا مشتری می شوند. برای رفع این مشکل هر نوع از این وب سایت ها نیاز مند یک اپراتور همیشه در دسترس را برای پاسخ دادن به سوالات و ابهامات مخاطبان را دارد. در حاجی وبمستر کارشناس هایی وجود دارند که با اشنایی مقدماتی نسبت به کسب و کار شما می توانند این نقش را بر عهده بگیرند. چه بسا پاسخ دادن به سوالات و مشاوره دادن آنی به آن ها باعث فروش بیشتر شما شود و مخاطب بیشتری را جذب کند.

پشتیبانی امنیتی وب سایت

یک وبسایت علاوه بر اینکه باید از لحاظ فنی بی نقص باشد، باید از امنیت خوبی نیز برخوردار باشد، تا هکر ها و کسانی که قصد برداشتن اطلاعاتی ازسایت مانند اطلاعات کاربران یا محتواهای اختصاصی سایت را دارند در این کار موفق نشوند. در پشتیبانی امنیتی ما با برطرف کردن حفره های امنیتی و یا پلاگین هایی که باعث ورود مالور ها به سایت می شوند را پیدا کرده و آن ها را برطرف یا پاک میکنیم.

پشتیبانی امنیتی وب سایت

پشتیبانی سئئو وب سایت

پشتیبانی بهینه سازی وب سایت

براساس بازه زمانی که شما انتخاب می کنید متخصصان ما در حوزه سئو (وبمستران) شروع به بهینه سازی سایتتان میکند. ازجمله این بهینه سازی می توان به بهینه سازی محصولات، برگه ها، نوشته ها، رفع ایرادات ایندکس و کنسول، کلاس بندی کدهای ccs، درست کردن نقشه سایتو robot.txt و تمام مواردی که در یک وب سایت می توان آن را برای موتور های جستجو بهینه سازی کرد را اشاره نمود.

پشتیبانی شبکه اجتماعی

امروزه کسی نیست که نقش مهم شبکه های اجتماعی را در فروش محصولات یا ارائه خدمات یا جهت آشنایی کسب و کار را نداند و یا آن را انکار کند. صاحبان کسب و کار حداقل باید یک حساب کاربری در شبکه های اجتماعی داشته باشند و آن را همیشه آپدیت کنند. زیرا مردم بیشتر وقت های آزاد خود را در این پلتفورم ها میگذرانند. اما گاهی تولید محتوا کردن یا پست گذاشتن یا پاسخ دادن به سوالات کاربران می تواند سخت و وقتگیر باشد. افراد ما در حاجی وبمستر می توانند پشتیبانی شبکه های اجتماعیتان را برعهده بگیرند و آن ها را مدیریت کنند.

پشتیبانی شبکه های اجتماعی

سفارش پشتیبانی

برای سفارش پشتیبانی های ارائه شده در حاجی وبمستر کافیست هر کدام از محصولات ارائه شده در زیر یا فروشگاه را انتخاب کرده، فیلدهای مربوطه را پر کنید، آن را به سبد خرید اضافه کنید و آن را سفارش دهید. برای توضیحات بیشتر در رابطه با محصول یا سفارش پشتیبانی اختصاصی نیز می توانید با ما تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

ویدئو آموزش سفارش پشتیبانی

اسکریپت نمایش ویدئو در این قسمت جاگذاری شود

محصولات ارائه شده در قالب پشتیبانی

اگر سوالی دارید ،تماس بگیرید

حاجی وبمستر

حاجی وبمستر یک سایت با خدمات مختلف در حوزه کسب و کار های اینترنتی و همچنین یک کانال مناسب جهت آموزش های اداره کسب و کار است که هر شخصی برای اداره کسب و کار آنلاین خوب به فراگیری آن نیاز است.