محصولات

تولید محتوا

امروزه هر وب سایتی از هر نوعی که باشد برای اینکه بتواند مخاطبان، کابران و مشتریان خود را نگه دارد نیازمند تولید محتواست. تولید محتواست که باعث می شود یک سایت همیشه بروز و زنده باشد و ترافیک را به سایت جذب کند. یک وب سایت بدون محتوا حتی با وجود معروف بودن و کار درستی نمی تواند به جایی در حوزه اینترنت برسد. با یک سرچ در اینترنت می توانید متوجه شید که تمامی وب سایت ها چه از کوچک و بزرگ به دنبال تولید محتوا هستند و آن را دنباله ی کار خود قرار داده اند. معمولا وقتی از محتوا نام برده می شود در اذهان فقط نوع متنی آن شکل می گیرد. بد نیست که بدانید محتوا در انواع مختلف صوتی یا پادکست، ویدیویی، تصویری و ترکیبی از این ها نیز وجود دارد و تولید می شوند.

مشاهده محصولات

سفارش تولید محتوای متنی

قدم اول

قدم اول انتخاب نوع محتوای متنی می باشد. محتوا های متنی ارائه شده در سایت ما به 4 بخش کپی، بازنویسی، اختصاصی و ترجمه تقسیم می شوند. تقسیم بندی دیگر مربوط به تعداد کلمه های حدودی مورد نیازتان می باشد. شما عزیزان بنا به سلیقه و و توضیحاتی که در مورد هر نوع محتوا در زیر محصول داده ایم می توانید آن ها را انتخاب کنید.

انتخاب نوع محتوا

محتوا کپی

محتوا بازنویسی

محتوا اختصاصی

محتوا ترجمه

سفارش تولید محتوا

قدم دوم

قدم بعدی بعد از انتخاب نوع محتوا و تعداد کلمه، افزودن به خرید می باشد. اگر محصولخاص دیگری احتیاج یا در نظر ندارید، می توانید سفارش خود را ثبت نهایی و پرداخت کنید. کلیه این امور همانند یک خرید اینترنتی از یک وب سایت فروشگاهی می باشد با این تفاوت که ممکن است در یک فروشگاه اینترنتی شما یک وسیله فیزیکی دریافت کنید ولی درمقابل ما خدماتی را به صورت مجازی برای شما انجام می دهیم و در انتها یک فایل حاوی گزارش از کار های انجام شده نیز در اختیارتان قرار می دهیم.

قدم سوم

در این مرحله سفارش شما در حال انجام است و بسته به تعداد درخواستی شما ممکن است این پروژه زمان ببرد. در این حین شما می توانید اگر سوال یا توضیحی در رابطه با محصول داشتید با ما تماس برقرار کنید یا برای پشتیبانی تیکت بزنید. همچنین برای دیدن نمونه کار های ما می توانید به صفحه ی نمونه کار سر بزنید.

سفارش تولید محتوای متنی​

ویدئو آموزش سفارش تولید محتوا

اسکریپت نمایش ویدئو در این قسمت جاگذاری شود

محصولات ارائه شده در قالب تولید محتوا

اگر سوالی دارید ،تماس بگیرید

حاجی وبمستر

حاجی وبمستر یک سایت با خدمات مختلف در حوزه کسب و کار های اینترنتی و همچنین یک کانال مناسب جهت آموزش های اداره کسب و کار است که هر شخصی برای اداره کسب و کار آنلاین خوب به فراگیری آن نیاز است.