محصولات

بک لینک

یک نوع از عواملی که در سئوی خارجی (off page seo) تاثیر گذار می باشد بک لینک می باشد. همانطور که مستحضر هستید موتور های جستجو اهمیت زیادی را برای بک لینک ها قائل می شود و بدست آوردن رتبه های اول در صفحه نتایج بدون بک لینک کاری به شدت دشوار است. اگه دامنه یا وب سایت دیگه‌ای به وب سایت شما لینک بده، اصطلاحا میگن وب سایت شما بک لینک گرفته و وب سایت مقابل بک لینک به وب سایت شما داده است. بک لینک با انتقال ارزش (لینک جویس) از سایت مبدا به سایت مقصد میتونه باعث بالا بردن رنک شما در گوگل و در نتیجه اومدن سایت شما به صفحات بالاتر نتایج گوگل یا هر موتور جستجو دیگه ای بشه.

مشاهده محصولات

سفارش بک لینک

قدم اول

محصولاتی که ما در فروشگاه اراِئه می کنیم بصورت دو نوع ایجاد بک لینک و فایل بک لینک می باشد. که محصول ایجاد بک لینک به انواع بک لینک پروفایلی، کامنت، فروم و بلاگی و به صورت ترکیبی در اختیار شما قرار گرفته اند. در محصول فایلی پکیجی از تمامی بک لینک ها برای شما در نظر گرفته شده است پس قدم اول انتخاب نوع بک لینک مورد نظرتان است.

پروفایل

کامنت

فروم

وبلاگ

سفارش بک لینک

قدم دوم

بعد از نوع محصول به انتخاب تعداد مورد نظر، انکرتکست یا کلمه کلیدی به همراه url می رسیم (درصورتی که ایجاد بک لینک را انتخاب کرده باشید). برای اینکه بک لینک های ساخته شده به وسیله ایمیل های موقتی حذف نشود یک جیمیل به همراه رمز از شما گرفته می شود. اخرین کار هم ثبت سفارش می باشد.

قدم سوم

بعد از ثبت سفارش اگر محصول بک لینکتان دانلودی باشد فایلی برایتان ارسال می گردد در غیر این صورت اگر مجازی باشد، همکاران ما بک لینک سازی را بسته به محصول انتخابیتان شروع می کنند. همچنین به دلیل قوانین گوگل در صورت خرید بک لینک، پروسه بک لینک سازی به تدریج جلو می رود، تا سایت شما جریمه شود.

ایجاد بک لینک

ویدئو آموزش سفارش تولید محتوا

اسکریپت نمایش ویدئو در این قسمت جاگذاری شود

محصولات ارائه شده در قالب تولید محتوا

اگر سوالی دارید ،تماس بگیرید

حاجی وبمستر

حاجی وبمستر یک سایت با خدمات مختلف در حوزه کسب و کار های اینترنتی و همچنین یک کانال مناسب جهت آموزش های اداره کسب و کار است که هر شخصی برای اداره کسب و کار آنلاین خوب به فراگیری آن نیاز است.